МИ ПРАЦЮЄМО! Наш основний телефон 068-252-74-30 (с Viber и WhatsApp)

Ми займаємося ремонтом та обслуговуванням різноманітної медичної техніки, а також розробкою електронного обладнання.

Наш основний профіль - ремонт та обслуговування медичних хірургічних та косметологічних лазерів фірми Dornier MedTech (Німеччина) та її попередника MBB Medizintechnik. Крім цього, ремонтуємо лазери деяких інших фірм, включаючи російські CO2 сімейства Ланцет., літотриптори Dornier MedTech (Німеччина), апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) та наркозно - дихальну апаратуру (НДА) Chirana Medical, реанімаційні монітори, фетальні монітори (кардіотокографи, КТГ), електрохірургічну апаратуру (електрокоагулятори, діатермокоагулятори, ЕХВЧ), ендоскопічну техніку (джерела світла, відеокамери) включаючи інструментарій. Для ремонту інструментарію є апаратура імпульсного точкового зварювання і деякі технологічні напрацювання, що дозволяють надійно з'єднувати деталі з медичної нержавіючої сталі і сплавів, що містять титан.

Маємо великий досвід в ремонті апаратів УЗД (включаючи датчики), доплерів, ендоскопічних відеокамер та освітлювачів, лабораторної техніки, кардіографів різних виробників, а також терапевтичної апаратури.

Маємо обладнання та технологічні напрацювання у ремонті електрохірургічних апаратів, ультразвукових датчиків апаратів УЗД, кардіотокографів та доплерівської апаратури (сліпих доплерів).

Ми є єдиний в Україні сервісний центр з ремонту обладнання ЛОР Mega Medical, на яку маємо широкий перелік оригінальних комплектуючих (запасних частин).

Маємо досвід в ремонті апаратів гуманітарного надходження та переробці їх на живлення 220 вольт.

Ми є єдиний в Україні сервісний центр з ремонту та обслуговуванню апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та наркозно-дихальної апаратури (НДА) Chirana Medical, для якої також маємо широкий перелік оригінальних запасних частин.

Це далеко не повний перелік медичної апаратури, ремонтом та обслуговуванням якої займаються наші спеціалісти. Висока якість та стислі терміни ремонту – результат багаторічного досвіду, оригінальних авторських методик та передбаченого запасу комплектуючих за профільними напрямками.

Наша майстерня розташована у м. Одесі, але приймаємо медичну апаратуру з усіх куточків України. Переслати несправний пристрій можна, наприклад, Новою поштою.

У нас безкоштовна діагностика медичної техніки. У процесі діагностики визначаємо терміни та вартість ремонту медтехніки.

Працюємо як із приватними, так і з державними установами.

Ще один напрямок нашої діяльності - розробка електронних приладів, частина з яких дозволяє ефективніше застосовувати наші напрацювання з діагностики та усунення несправностей медтехніки. Розроблені нами засоби діагностики такі, як вимірювач еквівалентного послідовного опору (ЕПС) електролітичних конденсаторів, генератор кардіосигналу (кардіоімітатор), прилад для перевірки медичних відеокамер, вимірювач потужності електрокоагуляторів (ЕХВЧ) та ін., успішно застосовуються у ремонті електронних приладів та медичної техніки.