МИ ПРАЦЮЄМО! Наш основний телефон 068-252-74-30 (з Viber та WhatsApp)
Важко уявити собі сучасний пологовий будинок, профільну поліклініку або відділення без апаратури спостереження за станом матері та плода. Враховуючи кількість патологій вагітностей, будь-які неполадки фетальних моніторів можуть негативно вплинути на роботу відповідних відділень медичних закладів.
Ми проводимо ремонт та обслуговування фетальних моніторів Bistos BT-300, BT-330 та BT-350 та їх сенсорів.
Також проводимо ремонт фетальних моніторів (кардіотокографів) Edan Cadence II, Cadence Basic, BioNet FC-700, FC-1400, Bistos BT-300, BT-330, BT-350, BioSYS, Bionics IFM-500, BFM-800, BFM- 900, Heako L8, G6B, Oxford Medical, Huntleigh Healthcare (SonicAid Team і BD4000xs), GE (General Electric) Corometrics 171, 172, 173, 259, HP (Hewlett Packard) M1350, A3 FM8007, Біомед BF500Е, Comen Star 5000E та ін. Також ремонтуємо датчики ЧСС (частоти серцевих скорочень) плода та скорочень матки (тонусу) апаратів КТГ (фетальних допплерів).
Для ремонту та сервісного обслуговування моніторів матері та плоду (фетальних допплерів) використовуємо оригінальні запасні частини.
Одна з найпоширеніших неполадок - несправність датчиків. Датчик ЧСС (частоти серцевих скорочень) плода зазвичай стає "глухим" або взагалі перестає вловлювати ритм. Датчик тонусу матки не стає на початкову позицію при натисканні кнопки обнулення, або в процесі дослідження реєструє різкі стрибки (піки) незалежно від тонусу матки.
Відзначені такі несправності фетальних допплерів, що найбільш часто зустрічаються: апарат не включається, незважаючи на нормальну напругу в мережі і справні запобіжники, апарат не вимикається (часто у Bistos BT-350), не працює одна або кілька кнопок управління або зношена кнопкова панель управління (часто у Edan Cadence II).
У кардіотокографів Bionics BFM-800 поширена несправність системи живлення, при якій при натисканні на кнопку включення, світлодіод живлення спалахує на мить і гасне, і так з періодом приблизно в 1 секунду. У динаміку чути удари. Все це, на жаль, не може бути усунуте користувачем на місці, а вимагає проведення кваліфікованого ремонту фетальних моніторів в умовах майстерні.
Загальні правила експлуатації апаратури КТГ (фетальними доплерами, кардіотокографами)
За статистикою, більше половини несправностей припадають саме на датчики фетальних моніторів, доплеровьский та тонусу матки. Тому, щоб максимально продовжити термін служби фетального допплера, необхідно дбайливо ставитись до його датчиків ЧСС плода (ультразвукового) та тонусу матки, не залишати гель висихати на них. У разі пошкодження ізоляції дроту виключити попадання туди гелю та інших рідин своєчасно здавати в ремонт. Враховуючи чутливість датчиків до механічної дії, зберігати датчики найкраще в м'яких чохлах, що оберігають їх від ударів.
Апарати КТГ, як і їх датчики (ультразвукової та тонусу матки) не бажано піддавати впливу ультрафіолетового випромінювання, це може призвести до зміни кольору пластику корпусу, "вигоряння" деяких типів дисплеїв і зробити ізоляцію кабелів датчиків крихкою.
Часто доводиться ремонтувати фетальні монітори після падіння на підлогу. Щоб цього не сталося, закріпіть корпус фетального доплера на робочому столику або на стіні. Для цього кожен стаціонарний фетальний монітор має відповідні отвори на нижній або задній стінці корпусу.
І, нарешті, дотримання правил та вимог інструкції з експлуатації ніхто не скасовував. А якщо посібник користувача втрачено, цілком імовірно, що він знайдеться у нашій електронній бібліотеці.
Декілька порад тим, хто планує придбання фетального монітору:
- Не бачимо сенсу витрачати гроші на більш дорогий фетальній монітор в тій же комплектації, що і дешевий - дешеві та дорогі фетальні монітори попадають в ремонт з однаковою частотою.
- Якщо є "зайві" гроші, краще їх витратити на запасні датчики, чи придбати монітор для стеження за двома плодами - в середньому на один ремонт фетального монітора приходиться 3-5 ремонтів його сенсорів.
- На початок 2022 року своїм клієнтам радимо фетальних монітори Bistos BT-350, та не радимо Біомед BF500.